aktuelno

Tužna ispovest Viki Miljković: Isto mi je nedostajalo i dok su mi roditelji bili živi

19.12.2021

12:15

0

Autor: Milica Gudžulić

Pevačica objašnjava da je porodičan lik, te da se neke stvari kod nje nikada neće promeniti

Tužna ispovest Viki Miljković: Isto mi je nedostajalo i dok su mi roditelji bili živi
Copyright Viki Miljković ATAImages/Antonio Ahel

Viki Miljković je, kao gošća jedne emisije, otvorila dušu pa priznala koliko joj, pre svega, nedostaju roditelji. Inače, u porodičnom okruženju je i najsrećnija jer je takav tip, pa prisećajući se nekih minulih dana objašnjava kako joj je toplina doma - nešto nezamenjivo.

- Imala sam sreću da sam jako mlada naišla na svoju bolju polovinu i mi smo evo već 30 godina zajedno. Nedostaje mi vremena, ali vremena da ga kvalitetno provedem, u domu, sa svojom porodicom. Imam ja vremena za sve, ali to vreme mi fali - rekla je Viki u „Magazinu In", ali se nije tu i zaustavljala.

Nedostaju mi...

- Dok su mi roditelji bili živi isto to mi je nedostajalo. Ja sam porodičan lik. Volim tu toplinu doma, sad mi i roditelji nedostaju... Volim tu toplinu gde se sigurno osećam - zaključila je pevačica.

 

 

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike