aktuelno

Slavici je muka od same pomisli da „napolju ni besnog kera nema": Kao da sam i pre negde išla... Ali, šta da radimo!

28.02.2021

17:52 >> 17:21

0

Autor: Milica Gudžulić

Pevačica ne krije koliko joj nedostaju izlasci, iako svesna da mora još malo da se strpi

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Slavici je muka od same pomisli da „napolju ni besnog kera nema": Kao da sam i pre negde išla... Ali, šta da radimo!
Copyright 24sedam

Slavica Ćukteraš bez trunke šminke, u potpuno kućnoj varijanti, oglasila se na društvenoj mreži Instagram i otkrilakoliko joj nedostaju izlasci. Iako svesna razloga zašto su pooštrene mere, naglas je razmišljala koliko bi joj bilo „golemo” u nekoj kafani, gde bi uživala u jakoj hrani i muzici.

– Šta da radimo… Kao da sam ja i išla negde pre, nego što sam osećaj da ne radi ništa i da nema besnog kera naopolju, muka mi je. Sad bih možda bila u nekoj kafani, jela vruće pečenje, popila bih nešto, neka muzika bi svirala. To bi bilo onako… Golemo. Pa bih jela turšiju, kupis, ljutu papriku, jagnjetina isto može, uf – nabrajala je pevačica.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike