aktuelno

Jovana Jeremić nikad otvorenije o ljubavi sa Tigrom: On me je prvo spasio, pa me je osvojio!

21.06.2026

22:55

0

Autor: M. G.

Za njega planira da se uda u manastiru, a onda i da mu rodi sina

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Jovana Jeremić nikad otvorenije o ljubavi sa Tigrom: On me je prvo spasio, pa me je osvojio!
Jovana Jeremić - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Voditeljka jutarnjeg programa na ružičastoj televiziji, Jovana Jeremić, osvrnuvši se na svoju privatnost tokom gostovanja u jednoj emisiji nije skrivala da svakako priželjkuje svadbu s Milošem Stojanovićem Tigrom, s kojim već izvesno vreme uživa u velikoj ljubavi. 

- Što se mene tiče, pita se prevashodno muškarac, on to treba da potegne, ali verujem da će venčanje biti i ranije. Mi živimo baš tako, funkcionišemo kao jedno. Kada Bog spoji dvoje ljudi, postoji taj neki mir; ko god me je video sa njim, video je da sam u miru. Sve ide samo od sebe, neverovatna je priča između mene i njega. Jednog dana, kada se bude snimao film o meni, ne znam ko će da glumi njega. On me je prvo spasio, pa me je osvojio - počela je Jovana u "Premijeri - Vikend specijalu", dotakavši se potom i teškog životnog perioda, kada je ostala bez oca. 

"Miloš je heroj mog života!"

Jovana Jeremić nikad otvorenije o ljubavi sa Tigrom: On me je prvo spasio, pa me je osvojio!Jovana Jeremić, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Bila sam u lošoj životnoj fazi, tata mi je umro, pa onda razočaranja u prijateljskim i ljubavnim odnosima... Njega je Bog poslao. Miloš je jedan veliki vitez i heroj mog života. Kada sam ušla u odnos sa njim, on je znao sve unapred, a ja sam bila žena koja je bila nagrižena u svakom smislu. Da je moj otac živ, on bi mu se zahvalio što me je spasio - naglasila je voditeljka. 

Za njega planira da se uda u jednom manastiru. Kako ranije nije imala crkveno venčanje, ovo će smatrati i "svojom prvom udajom". 

Jovana Jeremić nikad otvorenije o ljubavi sa Tigrom: On me je prvo spasio, pa me je osvojio!Jovana Jeremić, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Drugi put se ne udajem zbog javnost, niti sam se udala prvi put, a posebno posle onoga što sam doživela 2025. godine. Ne udajem se za javnost, novine i medije... Nisam venčana u crkvi nijednom, moj prvi brak će biti u manastiru, u jednom od najvećih svetinja. Samo brakovi koji su sklopljeni u crkvi su oni koji traju zauvek, samo ako se iskreno vole. Sigurno neću ući u drugi brak, odnosno prvi brak, ako svog partnera ne volim najviše na svetu, a ja Miloša volim najviše na svetu. Što se tiče potomstva, biće kako Bog kaže, bilo bi lepo da rodim ja tog jednog sina, volela bih da imam muško dete - iskrena je bila ona, trenutno spremna i da "proputuje čitav svet".  

- Ceo jul ću raditi, pa ću krajem jula opet na odmor. Idem malo do Italije; Grčka, Crna Gora, Turska... Krenula sam da putujem. Uran mi je ušao u Blizance, obići ću ceo svet - poručila je ona. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike