Snežana Đurišić emotivna uoči finala "Zvezda Granda": Mislim da nas Sale gleda odozgo i da je ponosan!
Veliki šou zakazan je za večeras
Pevačica i jedna od članica žirija "Zvezda Granda", Snežana Đurišić, uoči finala pomenutog šoua i s dosta sete osvrnula se na sezonu koja će noćas biti zaključena. Šou počinje u 21 čas, a ona nije skrivala svoje emocije govoreći najpre o velikom broju talentovanih takmičara, kao i onima koji su se izborili za svoje mesto u finalu.
– Nama kao žiriju je odavno teško da glasamo, jer ove godine imamo mnogo kandidata za finale i blago nama ako nam i sledeća sezona bude takva – istakla je ona, prisetivši se potom i sada pokojnog osnivača, Saše Popovića.
– Mislim da nas Sale gleda odozgo i da je preponosan na nas. Na sve vas kandidate i na sve nas – kazala je pevačica, prenosi dalje "Grand", a ona je zatim otkrila i koliko ju je obradovala odluka produkcije, da pobednik izabran od strane stručnog žirija dobije posebnu nagradu.
Saša Popović, 24sedam/Goran Sivački
U pitanju je plaketa koja nosi Popovićevo ime.
– Drago mi je što je direktor "Granda" osmislio to, da će neko od vas dobiti plaketu koja nosi ime Saše Popovića, to je predivno – zaključila je Snežana.
Hasan o ljubavi sa Snežanom Đurišić: Trajalo je oko godinu dana, ali ja to ne računam kao vezu!
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari