"Jel treba da napustim emisiju?!" Milica Jokić pobesnela zbog pitanja o Dačićevom sinu
Jedno pitanje joj je veoma zasmetalo
Veza Milice Jokić i sina političara Ivice Dačića i dalje intrigira javnost. Pevačica ističe da su ona i Luka pre veze bili prijatelji, te da su i nakon raskida ostali u korektnim odnosima.
Milica je gostujući u emisiji "Blic poligraf" odgovarala na mnoga pitanja o privatnom životu. Priznala je da joj je imponovala veza sa sinom Ivice Dačića, ali joj je jedno pitanje veoma zasmetalo.
Na pitanje "Da li ti je smetalo što su govorili da si sa Lukom zbog njegovog uticaja koji ima i novca?" Milica je burno reagovala.
Milica Jokić, Printscreen/Instagram/milicajokic
- Ne. Ne razumem kakvo je to pitanje. Zaista je neprijatno. Jel treba sada da izađem iz emisije, da napustim? Nije problem da odgovorim, ali mi je neprijatno jer zbog čega je to bitno? - rekla je Milica.
Ipak, pevačica je nastavila razgovor i otkrila da je patila posle raskida.
- Neka bude da je odgovor da. Nije mi bilo lako, ali prosto, negde, takav je bio naš dogovor u trenutku. To je sve. Tri i po godine smo bili zajedno. Nisam ja imala klasičnu patnju jer, ponavljam, znali smo se i pre naše veze i sve je krenulo drugarski. Ali da je bilo lako, nije - rekla je Milica i dodala da joj ne smeta nadimak "Dačićeva snajka".
Evo čime se bavi ćerka Darka Lazića i Ane Sević: Ponosni tata otišao na Lorenin nastup (FOTO)
Instagram printscreen/darkolazicofficial
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari