aktuelno

Žestoka reakcija ćerke Ace Amadeusa, nakon njegove izjave da je na psihijatriji: Drama ne jenjava!

25.02.2026

17:35

0

Autor: M. G.

Burni porodični odnosi ne prestaju da pune novinske stupce

Žestoka reakcija ćerke Ace Amadeusa, nakon njegove izjave da je na psihijatriji: Drama ne jenjava!
Aleksandar Stanimirović - Aca Amadeus - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Ubrzo nakon što je Aleksandar Stanimirović - Aca Amadeus u jeku porodične drame, a povodom ćerkinih izjava istakao za jedne medije "da se leči na psihijatriji", te da je ona potpala pod uticaj majke, Vaska Stanimirović žestoko je reagovala za iste, zamoljena "da kaže istinu". 

- I nama bi značilo da znamo njegovu tačnu dijagnozu - rekla je Vaska, prenosi "Mondo", a na pitanje da prokomentariše izjavu oca, odgovorila je rečima: Istina je da smo i mama i ja na antidepresivima, a pored ovakvog "oca" i svega što nam je u životu priredio, i ne bile.

Potom, prepričala je i razgovor sa ocem, u kojem su pale teške reči.

- Tražio je da dođem u Beograd ako hoću da pričam s njim, a potom je, kada sam rekla da više ne dira i ne spominje majku, rekao da "nabije na k**** i majku i mene". To je bilo kada je tukao mamu prošli put, kada smo se rastali, a sad priča da mi ona ne da da ga vidim... Ja ne želim da ga vidim - naglasila je ona. 

Žestoka reakcija ćerke Ace Amadeusa, nakon njegove izjave da je na psihijatriji: Drama ne jenjava!Aleksandar Stanimirović, ATAImages/Antonio Ahel
 

Ranije, podsetimo, ona je ispričala i javno kako "nije ni u kakvim odnosima s poznatim ocem". 

"Sveti nam se, jer smo pobegle od njega!"

- Nisam ni u kakvim odnosima sa ocem. Nemamo kontakt. Samo sam ga sad zvala, pre možda pola sata, da mu kažem da nije u redu ovo što priča. On kaže da on mene voli i da sam ja njegovo dete. Ja ne padam na te reči, samo na dela. Nikad u životu nije bio tu za mene. Ne pamtim ga ni iz detinjstva. Stalno je radio i bio s nekim devojkama. Nije se tad setio da ima ćerku. On je sve ovo objavio javno, jer je u svojoj glavi umislio da smo mi njega izdale, jer smo mi otišle od njega - govorila je bila za "Kurir", pa je dodala: Kad me je istukao, ja sam pozvala svog deku, da dođe po nas. Bile smo jako uplašene. Psihički je zlostavljao mamu. Sad nam se sveti jer smo pobegle od njega. Saznala sam da tata uzima kokain. Da tu nije umešana droga, zašto bi on sve ovo radio - zapitala se naslednica ovog muzičara. 

Takođe, prokomentarisala je bila i očeve tvrdnje da na internetu postoji video-snimak se*sa njene majke sa učenikom.

Žestoka reakcija ćerke Ace Amadeusa, nakon njegove izjave da je na psihijatriji: Drama ne jenjava!Aleksandar Stanimirović, ATAImages/Stefan Tomašević
 

- To nije istina. Moja majka ga nikad u životu nije prevarila, a zajedno su bili od 14. godine. Nikad nije imala drugog muškarca osim njega, a on je nju tokom braka stalno varao. Imao je jednu vezu od šest godina, a drugu od dve. Kad sam bila mala, ja sam se jedne noći probudila i videla ga u krevetu pored druge žene. Taj učenik o kome on govori je mamin bivši učenik. Oni su se dopisivali samo profesionalno, nikakva intima. Ona decu iz škole s kojom radi, gleda kao svoju. On je sve to isprojektovao u svojoj glavi. Nisam videla taj po*no-klip. Na tom snimku je moja mama s njim u krevetu, a ne sa učenikom. To mi je mama rekla. Tata ih je tajno snimio u stanu tokom odnosa. Pretukao je i mamu, naterao ju je i prisilio fizički da povuče liniju. Mama je jako potresena, plače i pod stresom je ceo dan. Tata kaže da je na tom snimku neko drugi, a ne on. Mama se seća kad je taj njihov snimak nastao - izjavila je, između ostalog, Vaska. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike