Udovica Halida Bešlića u suzama, a sin Dino je ljubi: Isplivao dirljiv snimak (VIDEO)
Poslednja pesma Halida Bešlića bila je posvećena upravo Sejdi
Sejda Bešlić, kako su pričali njihovi prijatelji, nije prisustvovala Halidovoj sahrani zbog teške bolesti sa kojom se bori, a supružnici su u jednom trenutku zajedno bili i u bolnici.
Halid Bešlić, ATAImages/Antonio Ahel
Poslednja pesma Halida Bešlića bila je posvećena upravo Sejdi, njegovoj najvećoj ljubavi i ženi koja je uz njega bila do samog kraja.
Talentovani dečak, na priredbi je otpevao upravo ovu pesmu, dok je Sejda sedela u publici. Supruga pokojnog Halida Bešlića bila je dirnuta emocijom, pa je i pustila suzu. Sin Dino zagrlio je i poljubio majku u tom trenutku.
Goca Šaulić o Sejdi i Halidu
- Halid je mislio obzirom da je Sejda bolesna, da će se nešto njoj desiti, ali Bog ima svoj plan. Volela bih da se Sejda izbori sa bolešću, ali je njena tuga sada veća. Kada posle četiri ili pet decenija ostanete bez bračnog partnera to je kao da ste ostali sa pola duše i pola tela - pričala Goca.
(Blic)
Udovica Halida Bešlića prvi put u javnosti nakon njegove smrti: Na njegovom grobu nije mogla da zadrži suze
ATAImages/ A.A.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari