aktuelno

Bekvalčeva o krahu prijateljstva sa Karleušom: Jednim delom me je i ubila, baš sam bila povređena

10.11.2025

22:50

0

Autor: M. G.

Pevačica razvezala jezik

Bekvalčeva o krahu prijateljstva sa Karleušom: Jednim delom me je i ubila, baš sam bila povređena
Nataša Bekvalac - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Otvorivši dušu o svom odnosu sa koleginicom Jelenom Karleušom, pevačica Nataša Bekvalac ispričala je u intervjuu za "Scandal" kako su se njih dve zbližile najpre kao majke. Jedno vreme, kako je i poznato, bile su baš velike prijateljice, međutim danas - to više nije tako. 

Bekvalčevoj, prema sopstvenom priznanju, novonastala situacija "potpuno je bez veze". 

- Ne znam šta se dešava s Jelenom, kada je naš odnos u pitanju. S njom sam imala vrlo lep kontakt i to nikada poslovan, već privatan, koji je meni mnogo više značio. Konektovale smo se privatno kao dve majke, da tako kažem, kada sam u jednom periodu imala nekih privatnih problema - počela je za "Scandal" Nataša, dodajući kako joj se Karleuša našla, te bila tu za nju i dala joj izvesne kontakte koji su joj bili potrebni. 

Bekvalčeva o krahu prijateljstva sa Karleušom: Jednim delom me je i ubila, baš sam bila povređenaNataša Bekvalac, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Ona se tada našla tu, za mene i, dala mi je neke kontakte i to je to. Naši razgovori su uglavnom bili povodom dece. To je tema koju sam imala s Jelenom. Čini mi se da je uvek bila moja podrška jer sam osoba koja, prosto, oseti energiju, sve donedavno - nastavila je ona gotovo u istom dahu, napominjući potom kako "ne zna pozadinu kraha". 

 

 

- Meni je sve to samo bez veze. Bespotrebno je. Ne znam, ja sam osoba koja reaguje u trenutku. Svakako bih mogla da joj kažem: "Ćao", ali, u principu, povredila me je. Nije me ubila, sad kad me pitaš da li bih prešla preko toga, ali jednim delom jeste. Stvarno... Baš sam bila povređena, intimno sam sve to osetila - istakla je onda za "Scandal" onda ona. 

Podsetimo, Jelena i Nataša nedavno su se našle zajedno u fokusu pošto je Karleuša i na svom "Iksu" (nekadašnjem Tviteru) istakla da je Natina pesma "Mama" u stvari pisana za nju i njenu sada pokojnu majku, Divnu.

Bekvalčeva o krahu prijateljstva sa Karleušom: Jednim delom me je i ubila, baš sam bila povređenaJelena Karleuša, ATAImages/Antonio Ahel
 

Upitana o tome na jednom prestoničkom događaju, Bekvalčeva je odgovorila da "je to pitanje za tekstopisca". 

- Sve što je tvoje, dođe ti, a sve što nije, nije tvoje - prokomentarisala je, takođe, ona, na šta je JK kasnije, prenose mediji pisanje "Republike", odreagovala pojavivši se na snimanju "Pinkovih zvezda", gde je aktivna članica žirija". 

- Šta će ona da kaže? Verovatno se glupo osećala, jer pesma po kojoj se zove album ispada da nije pisana za nju. Ali drago mi je što ju je otpevala. A evo, ovo što nosim je kreacija njene sestre, Kristine. Malo kredita porodici Bekvalac - rekla je ona. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike