"Ma, kakva gazdarica!" Evo šta tačno Zorica Marković radi u svojoj kafani
Jedno joj nikako ne ide od ruke
Pevačica Zorica Marković rešivši da pokrene privatan biznis otvorila je bila jednu kafanu i, prema sopstvenom priznanju, ne libi se da uskoči u pomoć svojim radnicima. Štaviše, ona je ta koja prva ulazi u lokal.
Mnoge poslove zna da obavlja, međutim jedno joj nikako ne ide, pa se "tu i ne meša".
"Zavlačim ruke i u klozet!"
- Ma, kakva gazdarica. Zavlačim ruke i u klozet i u sudoperu, kuhinju, samo što ne znam da nosim ajncer, za konobara nikad nisam bila... - priznala je na televiziji "Hype" Zorica.
Ona, ističe, ide i u nabavku pošto obavi šta ima po kafani.
- Prva dođem ja ovde, u šest, zalivam cveće, čistim baštu, pomognem zaposlenima. Onda idem u nabavku, pa se vratim - nabrajala je pevačica za pomenute medije.
Kod Zorice u kafani, podsetimo, brojne kolege su i nastupale. Vesna Zmijanac posebno je dobro prošla.
- Ona je namlatila ozbiljnu lovu kod mene. Zaradila je najviše od svih, jer je najduže i pevala - prokomentarisala je poznata gazdarica jednom prilikom.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari