aktuelno

Mirko Šijan otvorio vrata vile od 700.000 evra: Evo šta je obezbedio svojim naslednicima! (FOTO)

17.05.2025

18:55

1

Autor: Kristina Lučković

I pored luksuza u kom žive, vredno rade

Mirko Šijan otvorio vrata vile od 700.000 evra: Evo šta je obezbedio svojim naslednicima! (FOTO)
Bojana i Mirko Šijan - Copyright ATAImages/ M.M.

Folkerka Goca Božinovska živi u pravom luksuzu u vili u Surčinu, čija se vrednost procenjuje na oko 700.000 evra. Sa njom žive i njen sin Mirko Šijan, snaja Bojana, kao i njihova deca Zoran i Vukan.

Mirko je sada na društvenim mrežama podelio snimak iz vile, koji je izazvao oduševljenje pratilaca. Njegovi sinovi su uživali u kućnom bioskopu, sa projektovanjem na zakrivljenom plafonu. Udobno smešteni na velikom krevetu, mališani su gledali crtani film uz kokice.

Mirko Šijan otvorio vrata vile od 700.000 evra: Evo šta je obezbedio svojim naslednicima! (FOTO)Printscreen Instagram/miresijan
Mirko Šijan

Podsetimo, Mirko i Bojana su u crkvi Svete Petke u Surčinu krstili mlađeg sina Vukana. Krštenje je organizovano u potpunoj tajnosti, bez prisustva medija, što svedoči o želji porodice da najintimnije trenutke zadrži za sebe.

Uprkos luksuzu, porodica Šijan vredno radi. Kako navode izvori, Mirko i Bojana vode uspešan porodični biznis sa tezgom na pijaci, gde prodaju mlečne proizvode, ali i piliće.

Mirko Šijan otvorio vrata vile od 700.000 evra: Evo šta je obezbedio svojim naslednicima! (FOTO)ATAImages/ Antonio Ahel
Mirko Šijan

- Kod njih je stalno gužva. Mirko mi je rekao da na tezgi sa pilićima dnevno pazar ne pada ispod 300.000 dinara, a tu je i dodatna tezga sa mlečnim proizvodima - izjavio je izvor za "Informer".

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike