
Glumac izbačen iz rijalitija: Pretio, bio agresivan i vređao cimerku zbog njene se*sualne orijentacije! Šok!
Morao je da bude sankcionisan

Glumac Miki Rurk izbačen je iz britanske verzije rijalitija "Veliki brat" u kom su poznate ličnosti.
Miki Rurk je izbačen svega nekoliko dana nakon što su ga producenti upozorili zbog neprimerenog ponašanja i uvredljivih komentara upućenih jednoj od učesnica - Džodžo Sivi.
Džodžo je javno optužila Rurka za homofobiju, navodeći da je tokom razgovora o njoj izrekao uvredu rekavši kako će "uskoro izbaciti tu lezbejku iz rijalitija". BBC prenosi da je glumac tom prilikom izneo još nekoliko komentara kojima je omalovažio njenu seksualnu orijentaciju.

Odluka o njegovom izbacivanju postala je konačna nakon što je u komunikaciji sa drugim učesnikom, Krisom Hjuzom, koristio rečnik i pokazivao ponašanje koje je produkcija ocenila kao agresivno i preteće.
- Miki Rurk je večeras pristao da napusti kuću posle razgovora sa Velikim bratom o ponovljenom korišćenju neprimerenog jezika i zbog neprihvatljivog ponašanja - saopštila je televizija na kojoj se rijaliti emituje.
Rurk je zajedno sa još 12 poznatih ličnosti ušao u rijaliti početkom nedelje. Nakon što je prvobitno opomenut zbog ispada prema Džodžo, pokušao je da ublaži situaciju i uputio joj je izvinjenje, ali to nije bilo dovoljno da ostane u šouu.

- Nemam nečasne namere – samo pričam bezveze, znate. Nisam sve ovo shvatio tako ozbiljno. Nisam imao loše namere, a ako jesam, oprostite - rekao joj je on tada, a ona je prihvatila izvinjenje.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari