Ruška Jakić odbila Adama Adaktara! Voditeljka ne želi da joj "bog obrva" radi o glavi!
Kratko i jasno
Adam Adaktar nedavno je komentarisao obrve poznatih ličnosti sa estrade, te tom prilikom otkrio da bi iste poklonio voditeljki Ruški Jakić.
Ona se nakon njegove izjave oglasila i otkrila da li će prihvatiti poklon samoprozvanog "boga obrva".
- Hvala mu zaista, ali ja nisam za te obrve tetovirane, nije to za mene. Ne želim da se uvredi zato što odbijam poklon, možda nekom drugom prilikom - poručila je voditeljka za Alo!.
Podsetimo, među poznatim ličnostima koje je Adam komentarisao, našao se i kontroverzni reper Dragomir Despić, a kada je Desingerica saznao, žestoko mu je odbrusio.
- Ja sam te obrve radio još dok je on bio u pelenama. Ja sam to doktorirao. Imam prirodne, najjače obrve. Znam da bi on hteo da ima te obrve, da ne izgledaju kao da su lupljene, nego da budu kao da ideš 300 kroz vetar. Njegove su dobre, ali moje su bolje. Ne bih radio obrve, što bih radio, pogledaj me, fabrika! Ja sam bio Bog obrva - rekao je Desingerica, ne štedeći reči.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari