Udala se za starijeg, ostala udovica, pa nasledila deviznu penziju! Danas je ponovo gledamo u "Eliti 8"
Pravo iznenađenje za sve ljubitelje rijaliti programa
Dragana Stojančević, sinoć je iznenadila sve i pridružila se "Eliti 8". Poznata po turbulentnoj prošlosti i ljubavnim aferama, Dragana je sada odlučila da okrene novi list u svom životu.
Nakon što je promenila svoj izgled, s posebnim akcentom na novu frizuru, Dragana je otkrila da je spremna da bude aktivnija i da se posveti pozitivnim promenama.
- Šta ćeš promeniti ove godine? - pitala je voditeljka.
- Biću malo aktivnija, ranije se nisam nesto isticala - odgovorila je Dragana.
- Ne sećam te se, koliko si bila u Zadruzi 3? - pitao je voditelj.
- Bila sam kratko ošišana i plava, bila sam tu dva i po meseca - kazala je Dragana.
- Da li ulaziš slobodna? - pitao je Darko Tanasijević.
- Slobodna, dečko i ja smo na pauzi. Smatram da nije bila neka ozbiljna veza, on nije podržavao da uđem i onda sam stavila tačku na to. Ako bude suđeno, biće nešto napolju. Plaši se šta će se desiti unutra, a ja nisam htrla da vučem te repove - rekla je Dragana, pa šokirala priznanjem:
- Niko tamo nije sličan njemu, Peja mi je jedino sladak. Volim i ja mlađe.
Podsetimo, Dragana Stojančević iz Smedereva bila je u braku sa starijim muškarcem, od kog je nasledila penziju nakon što je on preminuo.
Nakon rijalitija, pokrenula je privatni biznis, ali nije poznato da li se još bavi time.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari