Anastasija i Veljko Ražnatović uputili Palmi poslednji pozdrav: Počivaj u miru, veliki čoveče!
Decenijama su bili porodični prijatelji
Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije, narodni poslanik i predsednik Skupštine grada Jagodina, preminuo je u 64. godini života nakon kraće bolesti. Marković je bio jedan od najpoznatijih političara u Srbiji, čije je političko delovanje ostavilo značajan trag u javnom životu zemlje.
Komemoracija povodom njegove smrti biće održana u ponedeljak u Skupštini Srbije, dok će sahrana biti upriličena u utorak u njegovom rodnom gradu Jagodini. Među prvima koji su mu uputili reči saučešća su i Veljko i Anastasija Ražnatović, koji su se oprostili od dugogodišnjeg porodičnog prijatelja.
- Čika Dragane, uvek ste bili lojalan i iskren prijatelj mojoj porodici. Na tome ću vam večno biti zahvalna. Nikada nećete biti zboravljeni. Počivajte u miru, veliki čoveće - napisala je Anastasija Ražnatović uz emodži slomljenog srca.
Potom se oglasio i Veljko Ražnatović na svom oficijalnom Instagram profilu.
- Gazda, pozdravite ih gore sve i čekajte nas! Neka ti je laka zemlja, čika Dragane - napisao je on u objavi.
Podsetimo, njemu je pre nekoliko meseci dijagnostifikovana teška ciroza jetre.
- Palmi je pre nekoliko meseci dijagnostifikovana teška ciroza jetre. Borio se, tražio lek na svim stranama, ali leka za tu bolest nije bilo. Nikada nije popio čašu alkohola, kažu njegovi prijatelji, a i ja ga nikada nisam video da pije, ali eto, bolest ne bira... - rekao je Vučićević.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari