Aleks raskinula veridbu, pa se pomirila sa Carem! Odmah se oglasila, sve objasnila i javno se izvinila njegovoj majci (FOTO)
Ovo je bio razlog zašto
Aleksandra Nikolić i Filip Car rešili su da "zakopaju ratne sekire" i svom prijateljskom odnosu daju još jednu šansu, prema rečima buduće takmičarke "Zadruge 9 - Elite". Ta odluka je, inače, "pala" zbog njihove ćerke Leone.
Nikolićeva, objašnjavajući šta se to dogodilo, naglasila je da svakako ima želju da njeno dete provodi vreme sa ocem i njegovom porodicom, a ujedno se i izvinila najpre njegovoj majci na neprijatnostima.
"Ovo je i ranije trebalo da se desi..."
- Kao što i sami vidite strasti su se smirile i lopta se spustila, što je trebalo i ranije da se desi. Vreme se, nažalost, ne može vratiti, krivi smo oboje. Stavili smo sreću naše ćerke na prvo mesto svako dete zaslužuje ljubav majke i oca. Sve ružno što je izgovoreno ostavila sam po strani i dala sam priliku jednom novom prijateljskom odnosu isključivo zbog naše ćerke. Ne želim da se bilo ko petlja u moju odluku i ne šaljite mi budalaštine, jer ću svakoga ko mi pošalje bilo šta vezano za Filipa ili bilo koga drugog blokirati. Moja odluka je da dete provede vreme sa svojim ocem i familijom i mislim da se to nikoga drugog ne tiče - i oštra je bila Aleksandra.
Tu se, međutim, nije i zaustavljala.
Poruka Aleksandre Nikolić, Instagram screenshot / alex_mima_official
- Bilo kakve insinuacije ne dolaze u obzir, svako ko pomisli da može da se petlja u porodične odnose momentalno će biti odstranjen iz mog života. Ovim putem se izvinjavam Filipovoj majci, ostalim članovima porodice, što su doživeli neprijatnosti zbog mene. Ja ću zbog sreće moje ćerkice apsolutno sve učiniti i mislim da je ovo najispravnije - istakla je ona u svojoj opširnoj poruci, koju je objavila u okviru "storija" na Instagramu.
Ništa od venčanja
Nešto ranije, podsetimo, Aleks je raskinula veridbu.
To je prilično teško podnela, ali je svakako nastavila da se punom parom sprema za ulazak u "Elitu 9".
- Razišla sam se sa partnerom. Nije mi bilo lako, bilo je mnogo teško, pogotovo što sve ovo proživljavam sama sa detetom. Sreća da imam prijatelje, oni su uz mene konstantno. Dosta toga me je strefilo u poslednjem periodu... Ipak, mislim da je ovo samo period koji moram da prođemo i da me čeka puno lepih stvari - prokomentarisala je ona, prenosili su mediji.
Robijao je za najteže delo, a sad ide u "Elitu 9": Isplivali detalji!
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari