Učesnici "Elite" odavno nisu ovako kažnjeni: Veliki šef ovo više neće tolerisati!
Njih nekoliko je ozbiljno "udareno" po džepu
U Beloj kući krše se određena pravila, ali zbog toga učesnici ispaštaju, pa su zapljuštale ozbiljne kazne.
Ovog puta Veliki šef je oštro reagovao pa je odlučio da kazni pojedine takmičare pošto nisu ispoštovali osnovno pravilo u Eliti.
Naime, kako su se Jelena Nedeljković Mrvica, Danijel Dujković Munjez, Jelena Ilić, Nikola Grujić Gruja i Jordanka Denčić duže izležavali, kažnjeni su honorarima zbog spavanja u nedozvoljeno vreme, doneo je odluku Veliki šef.
Printscreen Youtube/ Zadruga
Takođe, tokom prošle noći došlo je do sukoba između Ene Čolić, Goce i Zlate, a u jednom trenutku je Čolićeva počela da ih pljuje. Ona je skočila i na Peju jer mu je cimerka pozajmila posteljinu što ju je izbacilo iz takta, te je svašta napričala:
Printscreen Youtube/ Zadruga
- Mama ti je teška alkoholičarka, pričao mi je da ga nije pazila u detinjstvu jer je stalno pila vermut. Pričao je da Goca Božinovska i Zlata toliko imaju vermuta da nikad nisu pazile na njega jer je Zlata bila pijana - rekla je Ena.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari