Novi detalji bombaškog napada u Herceg Novom: Policija otkrila šta se dogodilo u dvorištu vile Matijević
Od detonacije su popucala stakla na kući
U dvorište kuće koja se vodi na Zorana Matijevića, sina Petra Matijevića, vlasnika Industrije mesa "Matijević", najverovatnije je bačena ručna bomba, od čije eksplozije je nastala manja materijalna šteta na fasadi kuće u Šetalištu Pet Danica, u naselju Savina u Herceg Novom.
To je kasno sinoć saopštila Uprava policije.
Kako su naveli, dežurnoj službi Odeljenja bezbednosti Herceg Novi sinoć u 20.05 časova telefonom se obratio Zoran Matijević i prijavio da je u dvorištu njegove kuće došlo do eksplozije.
- Izlaskom na lice mesta policijski službenici utvrdili su da je u dvorištu kuće Z. M. aktivirana eksplozivna naprava, najverovatnije ručna bomba, usled čije eksplozije je nastala manja materijalna šteta na fasadi kuće. U događaju nije povređeno nijedno lice. O svemu je obavešten državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Herceg Novom - saopšteno je iz policije.
Pročitajte još:
Kako su preneli crnogorski mediji, od detonacije su popucala stakla na kući.
Zoran Matijević je sin Petra Matijevića. Stariji Matijević u posao sa mesom ušao je 1991. godine, kada je otvorio zanatsko-trgovačku radnju "MIM".
Nakon 35 godina njegova kompanija ima više od 155 maloprodajnih objekata širom Srbije.
Uhapšen stranac u turističkom kompleksu: Sumnja se da je specijalnim naočarima snimao nagu decu
Printscreen/Mup/Profimedia
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari