aktuelno

Krvavi jutarnji sati kod Ulcinja! "Porše" uništen, devojka (20) poginula na licu mesta, mladiću se bore za život!

23.06.2025

10:27

0

Istraga je u toku

Krvavi jutarnji sati kod Ulcinja! "Porše" uništen, devojka (20) poginula na licu mesta, mladiću se bore za život!
Hitna pomoć Crna gora (3) - Copyright Printscreen/YouTube/RTCG

Dvadesetogodišnja D. V. iz Kotora podlegala je povredama zadobijenim u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros nešto pre pet sati u blizini Hotela "Imperijal", na putu Ulcinj- Ada.

Zajedno sa njom u vozilu marke "porše" ulcinjskih registarskih oznaka bio je T.I. (31) koji je zadobio teške telesne povrede, takođe opasne po život.

Nakon prve pomoći u ulcinjskom Domu zdravlja, njih dvoje su prevezeni na dalju hospitalizaciju u barsku bolnicu gde je devojka podlegla povredama, javile su podgoričke Vijesti.

Istraga je u toku.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: RINA

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike