Ministarka pod najvećom srpskom zastavom: Nosi trobojku sa hiljade građana: "Uz predsednika, uz zastavu"
Ponosno, sa hiljadama građana, nosi zastavu Srbije
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović oglasila se Instagramu sa skupa u Beogradu, a kako se jasno vidi na fotografiji se ponosno nosi sa hiljadama građana najveću srpsku trobojku ikada napravljenu.
- Uz svog predsednika, uz svoju državu, uz srpsku zastavu! Punog srca idemo da pružimo podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i njegovoj pobedničkoj viziji - Srbija pobeđuje - poručila je ministarka na Instagramu.
Sve o današanjem skupu čitajte u našem lajv blogu.
"Hvala, Srbijo!": Predsednik se oglasio i objavio snimak reke ljudi, evo šta je poručio građanima!
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari