Prodali su me! Maja Berović iskreno o bivšim prijateljima
Ljudi nisu podnosili njen uspeh, pa su se udaljili
Pevačica Maja Berović je iskreno priznala da je tokom karijere imala susrete sa ljudima koji nisu podnosili njen uspeh, te su rešili da se udalje.
Pevačica, međutim, ističe da je uprkos svemu i svima ostala dosledna sebi.
- Dogodilo se, priznajem, da se ljudi sklone. Ali ne zbog mene, neki ljudi prosto ne mogu da se nose sa mojim uspehom, nažalost. Ali u suštini, uvek sam bila ista. Nikad se nisam menjala i mislim da kakav si čovek, to ne može niko da promeni. To je prosto u nama. Ali svakako da su se drugi ljudi oko mene menjali - rekla je ona.
ATAImages/Antonio Ahel
Maja je nedavno izvadila silikone, a tim povodom je progovorila na tu temu.
- Potrudila sam se. Potrudila sam se da ih vratim na ovaj fabrička podešavanja. Ne znam da li je trend. Možda jeste, ali ja meni je smetalo. Imala sam imala problem i iz tog nekog razloga sam se odlučila, naravno i estetskog... Shvatila sam da mi to prosto nije lijepo i da je s godinama postalo ružno pa sam smogla hrabrosti snage da to uradim. Ali ono mislim da se vraća taj taj prirodni izgled što je dobro - rekla je Maja i otkrila da li bi menjala nešto na sebi:
- Ne bih. Sebi sam super. Tako da sve što sam željela ja sam promenila.
Maja Berović godinama živi u Gracu. Iako je privatni život vezala za Austriju, svakodnevno putuje zbog poslovnih obaveza, a Srbija je jedna od destinacija na kojoj najčešće boravi. Njena karijera i dalje je usko povezana sa domaćim tržištem, pa je publika često ima priliku da vidi na koncertima i medijskim događajima.
Umešala se još jedna devojka: Anđela slavi, Gastoz uživa, a onda je došla ona (FOTO)
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari