aktuelno

"Niko ne može tenk sa Košara da naziva smećem!" Đurđević Stamenkovski odbrusila blokaderima u Kruševcu

09.06.2026

19:08

0

Autor: Đ.M.

Danas je u memorijalnom kompleksu Slobodište u Kruševcu potpusan ugovor sa Zavodom za zaštitu spomenika Kraljevo

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
"Niko ne može tenk sa Košara da naziva smećem!" Đurđević Stamenkovski odbrusila blokaderima u Kruševcu
Copyright L.L./ATAImages

Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski danas je u memorijalnom kompleksu Slobodište u Kruševcu potpisala ugovor sa Zavodom za zaštitu spomenika Kraljevo.

- Niko ne može tenk sa Košara da naziva smećem - navodi ministarka Đurđević Stamenkovski i dodaje:

- Danas sam u memorijalnom kompleksu Slobodište u Kruševcu potpisala ugovor sa Zavodom za zaštitu spomenika Kraljevo, a Ministarstvo je izdvojilo pet miliona dinara za investiciono održavanje amfiteatra u okviru ovog memorijalnog kompleksa.

Ona je dodala da je tokom posete manja grupa blokadera negodovala je zbog vojnih eksponata u okviru kompleksa, među kojima je i tenk T-55 koji je naša vojska koristila na Košarama.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike