Vučić na putu do Orlovata svratio u pekaru: "Burek je bio super" (VIDEO)
Predsednik se tom prilikom fotografisao sa radnicima u pekari i građanima
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na putu do železničke stanice u Orlovatu svratio je u pekaru, gde je doručkovao burek.
- Posle Kine, krenuo "u narod". Obećao sam ljudima, pre nekih mesec dana, da ću da obiđem železničku stanicu u Orlovatu, u Banatu. Na putu do tamo, svratio u lokalnu pekaru u Crepaji... ostalo pogledajte... P.S. burek je bio super - napisao je Vučić na Instagramu.
Predsednik se tom prilikom fotografisao sa radnicima u pekari i građanima.
"Kruna moje karijere": Predsednik Vučić podelio moćan snimak i sumirao posetu Kini (VIDEO)
Tanjug/Jadranka Ilić
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari