Brnabić raskrinkala opozicione medije: Sve kod ovih "eksperata" može ako je loše po Aleksandra Vučića
Dobro je ova zemlja živa sa ovakvom propagandom, napisala je
Predsednica Narodne skupštine, Ana Brabić oglasila se na svom nalogu na društvenoj mreži Iks i poručila da mediji u Srbiji već deceniju plasiraju kontradiktorne vesti i stalno prozivaju Aleksandra Vučića, bez obzira na okolnosti, stvarajući haos i propagandnu.
"Primer profesionalnosti jednog medija - piše da je danas sunce, ali i da je kiša, da je crno i da je čisto belo. Ovako sluđuju ljude već preko jedne decenije. Jedino što je konzistentno u svim njihovim vestima je da jeAleksandar Vučić kriv i da je on uvek zlikovac i zlotvor. Što bi oni rekli - 'negativno rođen'. On je taj koji je Milića pustio niz vodu, a opet je i taj koji ga štiti. On je ruski čovek koga su doveli Amerikanci. Drži dobre odnose sa EU, ali je spao na Kinu. Sve kod ovih medija i ovakvih 'eksperata' može, ukoliko je loše po Aleksandra Vučića. I ni jednom da se makar zacrvene. Dobro je ova zemlja živa sa ovakvom propagandom", napisala je ona.
Afera u Pošti Srbije: Osumnjičena da je oštetila preduzeće za 1,4 miliona dinara
24sedam/Katarina Mihajlović
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari