Poznato kada "Yugo Florida" stiže u bioskope: Andrija Kuzmanović donosi jednu od najboljih uloga u karijeri (FOTO/VIDEO)
U pitanju je topla, ljudska priča o bliskosti i razumevanju u savremenom vremenu
Objavljen je novi zvanični trejler za film „Yugo Florida“, dugometražni debitantski film reditelja Vladimira Tagića, koji je već osvojio publiku i kritiku širom regiona, a u domaću bioskopsku distribuciju stiže od 25. decembra 2025. godine.
Promo/Sense Production
Film je sa velikim uspehom zatvorio 31. Festival autorskog filma, gde je premijerno prikazan pred domaćom publikom i ispraćen dugotrajnim aplauzima i izuzetnim reakcijama gledalaca.
Svoju svetsku premijeru „Yugo Florida“ imao je u glavnom takmičarskom programu Sarajevo Film Festivala, gde je dočekan ovacijama.
Promo/Sense Production
Tišina između rečenica
Novi trejler donosi snažne emotivne fragmente priče o Zoranu, čoveku naviknutom na rutinu i rad iza kamera u produkciji rijaliti programa, koji neočekivano kreće na poslednje zajedničko putovanje sa svojim ocem. Kroz niz dirljivih i duhovitih situacija, film suptilno otkriva njihov odnos, neizgovorene emocije i generacijski jaz, donoseći toplu, ljudsku priču o bliskosti i razumevanju u savremenom vremenu.
Reditelj Vladimir Tagić, poznat po serijama „Jutro će promeniti sve“, „Deca zla“ i „Sablja“, ovim filmom ostvaruje svoj dugometražni debi. O filmu je izjavio:
- Ovo je priča koja je dugo živela u meni i bilo mi je važno da je ispričam bez patetike, sa tišinom između rečenica.
Promo/Sense Production
Glavne uloge tumače Andrija Kuzmanović i Nikola Pejaković, a u filmu igraju i Hana Selimović, Jovana Stojiljković, Snježana Sinovčić Šiškov, Jana Milosavljević, kao i brojni drugi istaknuti regionalni glumci.
Ovacije za Anicu Dobru u Ljubljani: U ovom filmu je svaka suza i emocija iskrena (FOTO/VIDEO)
Promo/Perfo production
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari