Uma Turman je dugo htela da radi sa ovom koleginicom: Želja joj se ostvarila ali je sve propalo (FOTO/VIDEO)
Film u kom zajedno igraju je doživeo debakl
Nakon uspeha čuvenog filma "Kill Bill", Uma Turman se dugo nije vraćala akcionim ulogama. Izuzetak je bio film "Paycheck" iz iste 2003. godine. Tek sada, više od dvadeset godina kasnije, ponovno je prihvatila takvu ulogu, u nastavku Netfliksovog filma "Stara garda".
Profimedia
U ostvarenju "Stara garda 2" slavna glumica tumači Diskord, prvu besmrtnicu u svetu ove franšize, koja je svoj večni život iskoristila kako bi postala trgovac oružjem. Govoreći o ulozi, Turman je za The Times rekla:
- Prvi film mi se činio jako zanimljivim. Bio je to odličan akcioni film sa glavnom ženskom ulogom, ali je imao i dubinu, dramu i prirodnu glumu.
Šarliz Teron/Profimedia
Prihvatila ulogu zbog Šarliz
Glavnu ulogu u "Staroj gardi 2" ima Šarliz Teron, koja vodi družinu besmrtnih ratnika. Upravo je ona bila jedan od glavnih razloga zašto je Uma prihvatila ulogu jer je dugo želela da radi sa njom.
Profimedia
- Šarliz je neverovatna glumica. Vrlo snažna i harizmatična, kako na ekranu, tako i van njega. Bilo mi je jako privlačno da glumim uz još jednu ženu koja je značajno doprinela spajanju drame i akcije - izjavila je Turman.
Nažalost, "Stara garda 2" je doživeo katastrofalan debakl, jer je film razočarao i kritičare i gledaoce.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari