Skarlet Džohanson pobesnela na snimanju novog filma: Prekinula scenu i počela da urla (FOTO)
Nije mogla da podnese prisustvo jednog čoveka
Holivudska zvezda Skarlet Džohanson izgubila je strpljenje tokom snimanja novog filma “Paper Tiger” u Njujorku i paparaco je dobio žestoku lekciju.
Profimedia
Pusti me da radim svoj posao
Glumica je prekinula scenu kako bi vrisnula na fotografa koji joj je smetao.
- Pomeri se, dođavola - viknula je, mahnuvši rukom kao da tera komarca.
- Radim. Shvatam da ti takođe radiš svoj posao, ali budi pristojan, pusti i mene da radim svoj - dodala je, ne skrivajući frustraciju.
Profimedia
Skarlet (40) je bila skoro neprepoznatljiva na snimanju - nosila je naočare, kratku kovrdžavu periku u stilu osamdeseteih, smeđi blejzer i elegantne pantalone. U drugoj sceni, viđena je sa kolegom Adamom Drajverom.
Profimedia
Film režira Džejms Grej, a očekuje se da bude krimi drama sa snažnim emocionalnim momentima, navodi cdm.me. U početku je ulogu trebalo da igra En Hatavej, ali ju je Skarlet zamijenila. Snimanje je počelo u junu, a deo scena se realizuje i u Nju Džersiju.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari