Tarantino ne voli Netfliks ali jednoj seriji nije odoleo: Omiljena, bez konkurencije (VIDEO)
Slavni reditelj je uvek prednost davao bioskopima u odnosu na striming servise
Striming je industrija za sebe, ali neki reditelji, kao što je Kventin Tarantino, verovatno nikada neće imati neki film ili seriju rađene isključivo za Netfliks ili Amazon. To ne znači da oni ne gledaju ostvarenja na ovim servisima, pa tako i Tarantino ima svoju omiljenu Netfliksovu seriju.
Profimedia
Treba istaći da je reditelj dozvolio platformi da premijerno pusti ponovo montiranu verziju njegovog filma "Omražena osmorka" u vidu četvorodelne mini-serije, navodi cdm.me.
Specijalista za horore
Uprkos tome, Tarantino ne voli šta Netfliks radi filmskoj industriji i ne može da shvati zašto bi neko sedeo i gledao film kod kuće, umesto da ode do najbližeg bioskopa. To ne znači da nikada nije i sam pustio nešto da gleda kod kuće, naročito serije, i zato je izdvojio svoju omiljenu, koja je rađena baš za Netfliks.
Profimedia
- Omiljena serija, bez konkurencije, za mene je “Prokletstvo kuće Hil" Majka Flanagana - otkrio je reditelj.
Ovaj autor je izgradio ime kao specijalista za horore i njegovih pet serija dostupno je na Netfliksu. Još jedna Netfliksova serija koju je Tarantino izvojio je "Damin gambit", koja je bila popularna pre nekoliko godina.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari