Lažnjaci na šalteru: Uhapšen falsifikator iz Sremske Mitrovice
Osumnjičeni promeni 1.400 američkih dolara
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici uhapsili su G. Z. (28), zbog sumnje da je u menjačnici razmenio falsifikovanih 1.400 američkih dolara. On je osumnjičen za krivično delo falsifikovanje novca, saopšteno je iz Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici.
Sumnja se da je on u jednoj menjačnici razmenio 1.400 američkih dolara za koje je veštačenjem utvrđeno da su falsifikovane.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
Belivuk opomenuo Vladimira Vuletića u sudnici: Prvi susret "braće" posle hapšenja klana, otkriveni detalji o isplatama navijačima
M.M./ATAImages
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari