aktuelno

Uhapšeni maloletnici koji su štanglama ubili tinejdžera: Detalji zločina u Leskovcu

27.11.2024

17:13

0

Prema nezvaničnim informacijama, tinejdžer je važio za dobrog dečka

Uhapšeni maloletnici koji su štanglama ubili tinejdžera: Detalji zločina u Leskovcu
Ilustracija - Copyright Profimedia

A. I. (16) iz okoline Leskovca podlegao je povredama koje je zadobio danas oko 14 sati u blizini Hemijske škole, a zbog toga je uhapšeno je nekoliko maloletnika.

Kako "Blic" nezvanično saznaje, tinejdžer je preminuo u 15.45 sati, a lekari su tačno sat vremena pokušavali da ga ožive.

A.I. je, prema nezvaničnim saznanjima, bio učenik treće godine Tekstilne škole i on se vraćao iz škole kada je iznenada napadnut. Navodno, u napadu su korišćene metalne šipke.

Direktor bolnice Nebojša Dimitrijević naveo je da tinejdžer nije imao vidljive povrede po telu, osim ogrebotine ispod oka.

Prema nezvaničnim informacijama, tinejdžer je važio za dobrog dečka, niko nije imao problema sa njim, i bio je dobar đak.

On je živeo u hraniteljskoj porodici devet godina. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam/Blic

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike