Dečaka (16) ubili štanglama! Tragična tuča u Leskovcu
Maloletnik pimljen u bolnicu bez znakova života, lekari pokušali da ga reanimiraju
Tinejdžer (16) dovezen je danas u Urgentni centar bez znakova života i posle sat vremena borbe lekara da ga ožive maloletnik je preminuo, potvrđeno je u Opštoj bolnici Leskovac.
Direktor bolnice Nebojša Dimitrijević kaže da na telu nema vidljivih povreda. Navodni očevici tvrde da je reč o srednjoškolcu, te da se napad na dečaka dogodio u blizini Hemijske škole. Navodno je šipkama udaren u glavu od dvojice momaka, koja su pobegla sa mesta nesreće.
Iz Centra za socijalni rad kažu da je reč o dečaku iz okoline Leskovca, da je učenik trećeg razreda Tekstilne škole i da već devet godina živi u hraniteljskoj porodici u Ohridskom naselju.
- Na osnovu saznanja, dobijenih direktno od hranitelja, koji je sada u bolnici, dečak se vraćao iz škole i u neposrednoj blizini Hemijske škole, gde ga put vodi, napala su ga dva dečaka i nanela mu teške telesne povrede opasne po život - priča Predrag Momčilović, direktor centra, za lokalne medije.
Pročitajte još:
Kaže da poznaje tinejdžera i da hranitelji nikada sa njim nisu imali problema.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari