RHMZ izdao hitno upozorenje: Evo šta nas čeka
U zapadnoj, jugozapadnoj, centralnoj i istočnoj Srbiji u nedelju i tokom noći ka ponedeljku očekuje se stvaranje snežnog pokrivača prosečne visine od 10 do 20 cm
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je danas upozorenje za područje Srbije na stvaranje snežnog pokrivača i lokalnu pojavu ledene kiše za 4. i 5. januar.
U zapadnoj, jugozapadnoj, centralnoj i istočnoj Srbiji u nedelju i tokom noći ka ponedeljku očekuje se stvaranje snežnog pokrivača prosečne visine od 10 do 20 cm, a u planinskim predelima zapadne i jugozapadne Srbije lokalno i više, navodi se u saopštenju.
U nedelju u jutarnjim i večernjim satima, kako se dodaje, a u ponedeljak i tokom dana očekuje se lokalna pojava kiše koja će se lediti na tlu, uglavnom u predelima južnije od Save i Dunava.
Dok se javnost prepire, ova škola rešila problem: Zabranili mobilne telefone, direktor za 24sedam o iskustvima!
Freepik Profimedia Pixabay
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari