aktuelno

Celo jagnje u gepeku do Grčke: Srbin postao glavna atrakcija na plaži! (FOTO)

14.08.2025

19:48

0

Autor: Redakcija 24sedam

Na terasi apartmana raskomadali su meso i narednih sedam dana gotovo isključivo uživali u jagnjetini

Celo jagnje u gepeku do Grčke: Srbin postao glavna atrakcija na plaži! (FOTO)
Copyright Printskrin/facebook/Aleksandar Miletic

Aleksandar Miletić iz Kuršumlije postao je hit na društvenim mrežama nakon što je na letovanje u Pefkohori poneo - celo pečeno jagnje. Umesto da se hrani morskim specijalitetima, odlučio je da sebi i prijatelju obezbedi najpoznatiji srpski specijalitet.

- Nešto ne volimo te "morskove plodove", lignje, dagnje, slabo to jedemo - rekao je Aleksandar za TV Prva i objasnio da je na ideju da ponese celo jagnje došao u razgovoru sa prijateljem.

Celo jagnje u gepeku do Grčke: Srbin postao glavna atrakcija na plaži! (FOTO)Printskrin/facebook/Aleksandar Miletic
 

Jagnje su ispekli na ražnju, zatim uvili u foliju i smestili u gepek. Posle šest sati vožnje i prelaska dve granice stigli su do Grčke bez problema.

Na terasi apartmana raskomadali su meso i narednih sedam dana gotovo isključivo uživali u jagnjetini.

Žene su, priznaje, posle pet dana počele da se bune, ali njih dvojica su se držali svog plana.

Celo jagnje u gepeku do Grčke: Srbin postao glavna atrakcija na plaži! (FOTO)Printskrin/facebook/Aleksandar Miletic
 

Meso ih je ukupno koštalo oko 120 evra, a delili su ga i sa drugim turistima, uglavnom Srbima.

Služili smo ljudima, oval bi nestao za pet minuta. I na brodu su svi ostali oduševljeni. Niko hamburgere nije ni takao, svi su jeli jagnjetinu – dodao je Miletić.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike