aktuelno

Vesić objavio: Još 57.094 vakcinisanih do 50 odsto!

13.05.2021

07:37 >> 08:13

0

Autor: A.S.

Dodao je da je od početka procesa masovne imunizacije u Beogradu dato ukupno 1.149.480 doza vakcina

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Vesić objavio: Još 57.094 vakcinisanih do 50 odsto!
Copyright Beoinfo

Prema zvaničnim podacima Gradskog zavoda za javno zdravlje, u Beogradu je vakcinisano 639.179 punoletnih osoba što iznosi 45,9 odsto punoletnog stanovništva Beograda, objavio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić.

Precizirao je da je, zaključno sa jučerašnjim danom, u glavnom gradu revakcinisano 36,6 odsto punoletnog stanovništva odnosno 510.301 osoba.

U populaciji starosti između 65 i 74 godina vakcinisano je 75,74 odsto, naveo je Vesić na Fejsbuk profilu.

Dodao je da je od početka procesa masovne imunizacije u Beogradu dato ukupno 1.149.480 doza vakcina.

ЈОШ 57.094 ВАКЦИНИСАНИХ И БИЋЕМО НА 50 ОДСТО!Према званичним подацима Градског завода за јавно здравље y Београду је…

Posted by Горан Весић on Среда, 12. мај 2021.

Pročitajte još:

-U Beogradu treba da se vakciniše još 57.094 lica kako bi tačno polovina stanovnika bila zaštićena- istakao je Vesić.

Pozvao je Beograđane da se vakcinišu i dodao da će autobus adaptiran u mobilni punkt za vakcinaciju danas biti u Velikom Mokrom Lugu na platou ispred Mesne zajednice, Ulica Nikole Grulovića 14, a tokom vikenda na Sava promenadi i na Zemunskom keju.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike