Veliki deo Beograda sutra u mraku: Pogledajte spisak opština koje neće imati struju

28.03.2024

20:20

0

Autor: 24sedam

EDS je navela raspored planiranih isključenja

Veliki deo Beograda sutra u mraku: Pogledajte spisak opština koje neće imati struju
Ilustracija - Copyright Pixabay

Stanari delova devet beogradskih opština sutra neće imati električnu energiju, saopštila je Elektrodistribucija Srbije i navela raspored planiranih isključenja.

Stari grad 08:30 - 14:00 DUBROVAČKA: 24-26,30, DUNAVSKA: 62,13-15, KAPETAN-MIŠINA: 45,49, MIKE ALASA: 48-50,34-54, PANČIĆEVA: 22,

Zvezdara 09:00 - 12:00 MILANA RAKIĆA: 126,

Palilula 09:00 - 14:00 SLANAČKI PUT: 26-26, VIŠNjIČKI VENAC: 1A-1V,

Voždovac 10:00 - 13:00 MATOŠEVA: 9-9,

Zemun 08:30 - 13:00 BAČKA: 56G,15-15N, SREMSKIH BORACA: 4-6F,

Zemun 10:00 - 12:00 CARA DUŠANA: 178A-186,190-194,198-206,141-143B, FILIPA VIŠNjIĆA: 2,

Zemun 12:00 - 15:00 BRANKA PEŠIĆA : 6-10A,5-11, CARA DUŠANA: 136-136A,140,105A-105b,119-123B, SLAVONSKA: 16A-18V,

Grocka 10:00 - 11:00 Naselje BOLEČ: SMEDEREVSKI PUT: 10A, Naselje DRAŽANj: BEOGRADSKA: 6-6A,10-18A,24-36,42-52,56-64,68-88,1-7,11-21,25-39,45-95, BREGALNIČKA: 2-6,10-12,1, ČUBURSKA: 2-8,1A-7, DVADESETDEVETOG NOVEMBRA: 2A,6-14,18,1-17, DVADESETOG OKTOBRA: 2-6,10-16,20-24,1-3,11A, DVADESETOSMOG MARTA: 4-6,1A-3, GROBLjANSKA: 2-6,1-3B,7, HEROJSKA: 4-16,20,24-30B,1A,5-13,17,27-29, NARODNOG FRONTA: 2-14,18-38A,42-46A,50-58B,1-7,11-31,37-67, NEMANjINA: 2-4,1-5, NOVA 1: 6,3, PETNAESTOG MAJA: 2-4,1-3, PROLETERSKA: 4,1, PRVOG MAJA: 4-12,16A-18,1-9, SARAJEVSKA: 2-4,10-28,32-34A,1-13, SEDMOG JULA: ,BB,2-4,8-10,18-38,1-5,11-13,17,21, SINĐELIĆEVA: 2-8,14-28,32-50,1-9A,13-35, VUČKOVA: BB,,2-20,24-56,60-60A,64A,68-72,76,1-9,13-21,25-51,55-61A,65-69B,73-75A,79, VUKA KARADžIĆA: 2-12,1-11, Naselje GROCKA: BULEVAR OSLOBOĐENjA: 31A, VUČKA MILIĆEVIĆA: 61, ZAVOJICE: 8, Naselje PUDARCI: ČETRNAESTOG OKTOBRA: BB,,2-8,12-18,1-3, ČETVRTOG JULA: 2-20B,1-7, DVADESETDEVETOG NOVEMBRA: 2-8,1-3,71, J N A: 2,6-12,1-9, MAJEVIČKA: 2,6-8,1-3, NARODNIH HEROJA: BB,,12-34,38-90,96-96A,100-114A,118-120A,126,11,19-115A, PALIH BORACA: 2-16A,20-32,36-42A,52,56-60,64,68-78,82-92,96-110,114-132,1-15,19-43,47-125,129-153,157, PALIH BORACA 2 DEO: 2-4,8,1, PARTIZANSKA: 2-20A,1,5,9,13-15,19, PROLETERSKIH BRIGADA: 2,6,16,3-15, PRVOMAJSKA: 2-34,38,1,5-9,13A-21, PRVOMAJSKA 2 DEO: 10-14,9-11, SEDMOG JULA: 2A-4,20,1-9, VUKA KARADžIĆA: ,BB,2-24,1-3A, Naselje RITOPEK: LIVADICE: 42-44, Naselje UMČARI: BEOGRADSKA: 2,6-12,16-38A,42-52B,1-23,27-31,35-37,43-57, BULEVAR JNA: 2-10A,14-22,26,1-11,15-25, BULEVAR REVOLUCIJE: 282, DALMATINSKA: 2,6-22,1-9, DVADESETDEVETOG NOVEMBRA: ,2-14,18-18B,22-24,30-30,38-42,1-11A,19-33A, DVADESETSEDMOG MARTA: BB,,6-8,12-16,1-7,11,15-23,27, GROBLjANSKA: 2-6,10-32, KOSMAJSKA: BB,,2,6,10-24,28-34,1,5,9,13,17, KOSOVSKA: ,BB,2-10,20,1-1A,9-19,23-33A,37-47,51-69,73-73, KOVAČEVA: 2-10,1-19A,23-37,43-49, LOLE RIBARA: BB,,2-4,8-18,26-56,1-3,7-19G,23-35,45, MAJEVIČKA: 2,6-18,1A-19, MARŠALA TITA: ,BB,2-108,112-118,122-136,140,144-154A,158-160,1-25,31-55,59-73,77-95,99-107,111-125,137-143,147-153,157-165A, MIĆE STOJKOVIĆA: 2-4,8-12,16-18,1-7,15, MORAVSKA: 4-4,10,14-20,1-3,9-11A,15-17A,21,37, MOŠE PIJADE: BB,,2-6,10-30,34-54,58-70,74-76,80-86A,92-94B,98-108,1-31,35-35,39-55,59-71,75-85,95, NEMANjINA: 2-30,34-42A,46-76,80-80,1A-3,13-23,27-37,41-67, PROLETERSKA: BB,,2-24,28-32,42,60,1-3,9-15,19-23A,27-43,47-47,51-55,59-63,67,71-93A,97, PRVOG MAJA: BB,,2-4,8-18,30,3-29, REKA: 4-12,1-7,11, SAVE KOVAČEVIĆA: 2-8,1-17A, SEDAMNAESTOG OKTOBRA: 2-8D,22,1-17,21-27,31, SMEDEREVSKA: 2,6,24,1-3,7-11,15-19, TRG REPUBLIKE: 2-6,10-16A,20-36,1-13,17-41,

Mladenovac 09:00 - 16:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): DALMATINSKA: 2-20,24,38,1-5,9-29,35-37,41, KOSMAJSKA: 147, MAKEDONSKA: 2-14,18-28,32,3-7,13-17,23-29, MLINARSKA: 2-8,12,1,5, MORAVSKA: 4,8-12,18-20,24,42,7-11,17, SIME MATAVULjA: 2-4,8-20,24-26,1-3,7-25,33, SMEDEREVSKI PUT: 12-36,42,46-52,1-11,17-23,27-39,45-59,

Surčin 08:30 - 17:00 Naselje BOLjEVCI: BISENIJE SIMIĆ: 4,14-16,3-11,17, BRAĆE GAVRAJIĆ: 76, BRAĆE JOVANOVIĆ: 10-14,18-22,26-30,1,5-9,15-37,49, BRAĆE STOJADINOVIĆ: 2-14,18-30,1,7-23, BRAĆE VUJIĆ: 40-54,58-102,122,1-57,61-63K, CVETKA RAMLjANCA: 2-8A,16-26,1,11,15-17,21-27, ILIJE RADOJČIĆA-ZECA: 4-6,12-28,1,5-7A, RADOJKE ALEKSIĆ: 2-6,12-22,7-9,13-21,

Lazarevac 08:00 - 16:00 Opština Ljig: naselje Ugrinovci zaseok Golubac.

Lazarevac 09:00 - 12:00 Đorđa Kovačevića 8.

Bonus video

Pratite sve vesti iz Srbije i sveta na našem Telegram kanalu.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike