Tomić ništa ne zamera igračima posle ispadanja u polufinalu KLS-a, bez reči o planovima kluba za leto!
Predstavnike medija je najviše interesovalo šta čelnike kluba i ekipu očekuje u narednom periodu nakon ovog neočekivanog šamara
Ostavi komentar +