Vrhovni vođa Irana poslao zastrašujuću poruku: Kraj cionističkog režima je blizu
Za SAD, prema njegovim rečima, nema mesta na Bliskom istoku
Vrhovni vođa Irana ajatolah Modžtaba Hamnej poručio je danas, povodom početka sezone abrahamskog hadža, da Sjedinjene Američke Države više nemaju mesto na Bliskom istoku i ocenio da se približava kraj Izraela.
- Amerika više nema sigurno uporište za svoje zločine niti mogućnost da uspostavlja vojne baze u regionu, a iz dana u dan gubi nekadašnji položaj - rekao je Hamnej, prenosi agencija Tasnim.
Govoreći o Izraelu, on je naveo da se "klimavi i kancerogeni cionistički režim približava poslednjim fazama svog nesrećnog postojanja i da, ako Bog da, neće postojati za 25 godina".
Hamnej je istakao i da iranski vernici koji ove godine učestvuju na hadžu imaju važnu ulogu u prenošenju priče o pobedi u "Trećem nametnutom ratu" muslimanima iz drugih zemalja, kako bi im ulili nadu u bolju budućnost.
Pročitajte još:
Poruku iranskog vođe jutros je u pustinji Arafat pročitao Hodžatoleslam Val-Muslimin, zamenik predstavnika vrhovnog vođe i predvodnik iranskih hodočasnika.
Jeziv sudar u vazduhu! Avion razneo padobran ženi iznad Alpa, snimak ledi krv (VIDEO)
prinrscreen/X/ Steven J. Latham
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari