aktuelno

Diler sam sebi obezbedio mesto u zatvoru: Nakon svađe sa auto-mehaničarem pozvao policiju - u kući mu pronašli više vrsta opijata!

14.05.2025

16:58

0

Autor: 24sedam

Sve je počelo kada je muškarac došao po svoj automobil u servis u blizini svog doma

Diler sam sebi obezbedio mesto u zatvoru: Nakon svađe sa auto-mehaničarem pozvao policiju - u kući mu pronašli više vrsta opijata!
Ilustracija - Copyright Profimedia/Pixabay

Jedan 50-godišnji muškarac iz Rima, za koga se kasnije ispostavilo da je narko-diler, završio je iza rešetaka nakon što je pozvao policiju zbog svađe sa auto-mehaničarem, prenose italijanski mediji.

Sve je počelo kada je muškarac došao po svoj automobil u servis u blizini svog doma, nezadovoljan obavljenim poslom. Rasprava s mehaničarem brzo je eskalirala, a on je odlučio da pozove policiju, očekujući da će zakon stati na njegovu stranu.

Greška koja ga je skupo koštala

Po dolasku, policajci su smirili situaciju i zatražili lične dokumente. Tada je diler mirno rekao da su mu dokumenta u kući i  umesto da ih donese sam ponudio je policiji da uđe s njim.

U kući ih je dočekalo iznenađenje - na stolu su uredno stajali paketići hašiša, koje je muškarac očigledno zaboravio da skloni. Ubrzo je usledio pretres, a policija je pronašla i kesice s kokainom i krekom.

Umesto da reši nesporazum s mehaničarem, diler je sebi obezbedio mesto u poznatom rimskom zatvoru "Ređina Koeli", gde sada čeka dalji postupak.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike