Novak oduševljen selfijem iz Madrida! Martina ga je često kritikovala, ali to Srbinu nije važno! (FOTO)
A tu je još jedna zvezda
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ovih dana je u centru pažnje. U ponedeljak je u Madridu dobio i peto priznanje Laureus za najboljeg sportistu planete, pa svi govore o njegovoj pojavi u glavnom gradu Španije.
Novak je došao sa suprugom Jelenom i skladnom kombinacijom najpre oduševili modne kritičare, a potom i sve ostale. Po okončanju dodele nagrada, Novak je govorio o svojim planovima, pa jasno svima stavio do znanja da juri zlato na Olimpijskim igrama.
Na gala ceremoniji bile su brojne javne lično, ali je očekivano, Novak bio glavna zvezda. Međutim i Đoković ima omiljene sportiste među njima, pa je jedan selfi podelio na Tviteru i priznao da je oduševljen.
- Volim ovu igru (i ovaj selfi) - napisao je Novak uz fotografiju sa Martinom Navratilovom i Patrisom Evrom.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari