Kraj za Krajinovića! Još jedan Srbin manje u Australiji (VIDEO)

18.01.2022

06:18

0

Argentinac Dijego Švarcman slavio sa 3:0, ali taj rezultat nije prava slika dešavanja na terenu

Tan2022-1-18_1545563_1 - Copyright Tanjug/AP Photo/Andy Brownbill

Još jedan Srbin manje u Australiji.

Naš teniser Filip Krajinović poražen je već u prvom kolu turnira u Melburnu.

Bolji od njega bio je Argentinac Dijego Švarcman sa 3:0 (6:3, 6:4, 7:5), ali rezultat ne oslikava baš najbolje ono što se dešavalo na terenu.

Imao je Filip svoje šanse, uspeo četiri puta da oduzme servis rivalu, ali jednostavno nije uspevao da poveže nekoliko dobrih gejmova.

Prednost svog servisa izgubio je osam puta, a posle dva i po sata borbe imao je razlog i da bude ljut na svog rivala.

Zasmetalo je Krajinoviću to što je Švarcman tražio medicinsku pomoć u finišu trećeg seta, ali se mora konstatovati da je Filip baš nakon tog prekida imao šanse da uvede meč u četvrti set.

Nije uspeo, protivnika je jedva pozdravio kada su završili meč, a Švarcman je, stekao se utisak pokušao da se opravda zbog tog "spornog" prekida.