Remi za početak priprema: Vojvodina teško protiv turskog drugoligaša

16.01.2021

15:45

0

Novosađani igrali meč sa dva različita tima, ali se nisu naročito istakli

Fudbaleri Vojvodine remizirali su sa ekipom Altaja rezultatom 1:1 (0:0) u prvom pripremnom meču u Turskoj. Vodeći pogodak za Vojvodinu bio je delo domaćeg igrača Belkaj Sulungos u 57. minutu, dok je izjednačenja doneo Jasmin Šćuk u 89. minutu.

Trener Vojvodine Nenad Lalatović se za prvu proveru opredelio da igra sa dve ekipe po jedno poluvreme, pa su tako “lale” meč započele u sastavu: N. Simić – Bjeković, Bralić, Saničanin, Đorđević – Drinčić, Miletić – Vukadinović, Zukić, Gemović – Mrkaić, da bi u drugom poluvremenu zaigrali: Toroman – Andrić, Đurić, Kovačević, Devetak – Stojković, Mladenović – Kabić, V. Simić, Novevski – Čović.

Vojvodina je bila bolji i konkretniji tim u prvom poluvremenu, a prvo veliko uzbuđenje doneo je Vukadinović, kome je malo nedostajalo da posle svega desetak minuta igre postigne pogodak za „staru damu“. Istom igraču je zbog ofsajda poništen gol, a kraj svim uzbuđenjima doneo je Drinčićev slobodni udarac koji je završio pored gola.

Utisak je da su “lale” mogle do boljeg rezultata protiv četvrtog tima turske Druge lige.