Možda je mogla i više: Angelina Topić treća na mitingu Dijamantske lige u Rabatu!
Nakon preskočenih 1,94 metra srpska atletičarka završi nastup bez daljih pokušaja
Reprezentativka Srbije u atletici Angelina Topić osvojila je sinoć treće mesto u disciplini skok uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu.
Topić je osvojila treće mesto u Rabatu, pošto je preskočila 1,94 metra. Srpska atletičarka je takmičenje otvorila sigurnim skokovima na 1,83 i 1,87 metara, dok je visine od 1,91 i 1,94 metra uspešno savladala iz trećeg pokušaja.
Angelina i njen trener Dragutin Topić su nakon preskočenih 1,94 metra doneli odluku da srpska atletičarka završi nastup u Rabatu bez daljih pokušaja.
Prvo mesto zauzela je aktuelna svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa preskočenih 1,97 metara, dok je druga bila Australijanka Elenor Paterson sa 1,94 m.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari