aktuelno

Možda je mogla i više: Angelina Topić treća na mitingu Dijamantske lige u Rabatu!

01.06.2026

08:26

0

Nakon preskočenih 1,94 metra srpska atletičarka završi nastup bez daljih pokušaja

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Možda je mogla i više: Angelina Topić treća na mitingu Dijamantske lige u Rabatu!
Copyright MN Press

Reprezentativka Srbije u atletici Angelina Topić osvojila je sinoć treće mesto u disciplini skok uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu.

Topić je osvojila treće mesto u Rabatu, pošto je preskočila 1,94 metra. Srpska atletičarka je takmičenje otvorila sigurnim skokovima na 1,83 i 1,87 metara, dok je visine od 1,91 i 1,94 metra uspešno savladala iz trećeg pokušaja.

Angelina i njen trener Dragutin Topić su nakon preskočenih 1,94 metra doneli odluku da srpska atletičarka završi nastup u Rabatu bez daljih pokušaja.

Prvo mesto zauzela je aktuelna svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa preskočenih 1,97 metara, dok je druga bila Australijanka Elenor Paterson sa 1,94 m.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike