Srbija ispala sa Svetskog prvenstva! Raspad u drugom poluvremenu srušio snove o četvrtfinalu! (FOTO GALERIJA)

07.12.2023

17:04

0

Autor: P.K.

Imali smo samo nadu, sada ne postoji ni teorijska šansa

Katarina Bojičić (sa loptom) - Copyright Tanjug/Bo Amstrup/Ritzau Scanpix via AP

Rukometašice Srbije porazom su započele takmičenje u grupi 3 druge faze Svetskog prvenstva, pošto su izgubile od Poljske 21:22.

Ovim porazom su ostale poslednje na tabeli, bez osvojenog boda i bez šanse da u preostala dva meča izbore četvrtfinale.

Srbija je odigrala neverovatan meč sa dva potpuno različita lica. Naše rukometašice su posle prvog poluvremena vodile 13:10.

Onda je usledilo drugo poluvreme u kome su iste et igračice bile nesigurne i bezidejne, pogotovo u napadu. Srbija je u drugih 30 minuta postigla samo osam golova, a imali smo period od 10 minuta bez pogotka…

Srbija više nema šanse da izbori četvrfinale, ali je čekaju još dva meča do kraja učešća na takmičenju. U subotu od 18 sati sastaje se sa Nemačkom, a onda u ponedeljak od 15.30 sa Japanom.