Nesrećni Vladimir Ivić: Primili gol u 96. minutu

0

Autor: Milan Nastić

Votford i Bornmut igrali bez pobednika 1:1

Copyright Profimedia.rs

Votford kao domaćin, ekipu koju sa klupe predvodi srpski trener Vladimir Ivić ispsutili su tri boda u 96. minutu kada je Bornumt stigao do izdenačenja 1:1 u 7. kolu Čempionšipa.

Izabranci srpskog stručnjaka su poveli preko Hrvata Stipe Perice u 12. minutu, i tako doneo neviđenu radost domaćoj ekipi.

Gol je postigao na asistenciju Ismaila Sare. Igrom, i tempom na terebnu izgledalo je da će Votford osvojiti tri boda, međutim tako nije mislio igrač Bornmuta Mefam, koji je sve iznenadio pogotokom Mefana u 96. minutu.

Fudbaleri Aston Vile porazom od Lidsa sa 3:0 u šestom kolu Premijer lige doživeli prvi poraz u prvenstvu. Izabarnici Marsela Bjelse bukvalno su razbili ekipu iz Birmingema, i zasluženo nose čitav plan sa gostovanja.

Domaćini se trenutno nalaze na trećem emstu sa 14 bodova, dok Bornut ima bod manje i nalazi se odan ispod ekipe koju predvodi Vladimir Ivić.