Milojeviću se u košmarima javlja Al Nasr: Al Ahli eliminisan i iz Kupa

27.10.2020

23:14 >> 23:21

0

Ekipa srpskog trenera Al Ahlija eliminsana je u polufinalu kupa Saudijske Arabije porazom od Al Nasra rezultatom 2:1. Ispostavilo se da je protivnik koban za Milojevića ,budući da ga u kartkom vremenskom razmaku dva puta dobijaju u ključnim eliminacionim utakmicama. Prvo su bili bolji u četvrtfinalu Azijske lige šampiona, da bi ih sada izbacili iz borbe za jedan domaći trofej.

U timu Al Ahlija nastupili su bivši kapiten Crvene zvezde Marko Marin i “radilica” Partizana Ljubomir Fejsa, ali njihov učinak nije mogao da promeni kretanje rezultata. Ipak, počelo je sve kako je Milojević mogao samo da poželi, budući daje vođstvo doneo Al Suma u 19. minutu. Na izjednačujući gol se čekalo do 45. minuta. Kada su svi očekivali znak za odlazak na odmor, u strelce se upisao Brazilac Petros, što je bio nagoveštaj lošeg raspleta u nastavku.

Koncentracija je popustila pri kraju, pa je Argentinac Gonzalo Martinez odveo Al Nasr u finale, gde ih očekuje Al Hilal predvođen Italijanom Sebastijanom Đovinkom.