Milan pobedio Napoli: Zlatan strelac dva gola, pa se povredio

0

Autor: Milan Nastić

Roso-neri vladari Serije A

Copyright Tanjug/AP/Photo/Alessandro Garofalo/

Fudbaleri Milana nastavili su sa dobrim partijama u Seriji A, pobedom na gostovanju Napoliju sa 3:1.
Čovek odluke bio je Zlatan Ibrahimović sa dva gola u 20. i 54. minutu, dok je treći pogodak postigao Jenus Hauge u 95. Strelac za domaćine bio je Meretens u 63.

Ibrahimović o Mihi: Prvo sam hteo da ga ubijem, a onda da idem u rat sa njim

Ipak, Šveđanin je zbog povrede morao u 79. minutu da napusti teren, i još se ne zna težina povrede, ali se u Milanu nadaju da nije ništa ozbiljnije prirode.
Ovim trijumfom, roso-neri su još jednom pokazali da ove sezone imaju ozbiljne namere i da žele da budu jedan od glavnih konkurenata za titulu prvaka u Seriji A.

Neverovatni Ibra: Šveđanin u 39. godini ušao u istoriju Milana

Milan je ostvario šestu pobedu u sezoni, drugu u poslednja četiri meča, i sa 20 bodova nalaze se na vrhu italijanskog prvenstva.

Napoli je doživeo drugi poraz u poslednja tri meča i sada je šesti sa 14 bodova.