20:16 >> 20:17

0

Srpski stručnjak u sve težoj situaciji

Copyright Profimedia.rs

Fudbaleri Bolonje nalaze se u seriji loših rezultata. Posle debakla od Intera prošlog vikenda kada su poraženi sa 6:1, večeras su na svom stadionu igrali samo 2:2 u 5. kolu Serije A.

Treba istaći da je trener Bolonje Siniša Mihajlović dobio crveni karton nezadovoljan odlukom sudije da svira penal za goste, što je još više iskomplikovalo situaciju u klubu koji sa klupe vodi srpski stručnjak.

Inače, Mihajlović je verbalno maltretirao sudiju koji mu je pokazao direktni crveni karton.

Ovaj remi nikako ne ide u prilog Mihajloviću, jer je već posle debakla od Intera počelo da se priča da je Siniša pred otkazom, a sada ovaj neuspeh pred svojim navijačima još više podiže tenziju između trenera Bolonja i Uprave kluba.

Nema dileme da će narednih dana biti dosta priča na tu temu, i da će sledeća utakmica možda biti odlučujuća za srpskog stručnjaka.

Što se tiče same utakmica, Bolonja je povela sa 1:0 preko Hikija u 49. minutu, ali je odmah Destro izjednačio u 55. minutu.

Igralo se dosta napeto i burno kada je Arnautović u 85. iz penala dao gol za Bolonju za 2:1.

Imala je Bolonja pobedu u rukama, ali onda u 89. minutu penal za Đenovu koji Krišito pretvara u gol za 2:2.