19:34

0

Srpski strateg upisao peti trijumf u isto toliko mečeva s armejcima

Copyright Profimedia

Sada već može da se kaže kako je CSKA navukao kompleks od Lokomotive, koja je u derbiju 2. kola ruske Premijer lige savladala „armejce“, i to posle preokreta, 2:1.

Od momenta kada je Marko Nikolić seo na klupu „zelenih“, pet puta se sastao sa slavnijim rivalom i isto toliko puta ga bacio na kolena.

Srpski strateg važi za specijalistu kada su derbi mečevi u pitanju, što je potvrdio i u subotu, nanevši CSKA četvrti vezani prvenstveni poraz u međusobnim duelima, uz prošlosezonski skalp u polufinalu Kupa.

Mirisalo je ovoga puta da će ishod biti drugačiji, pošto su domaći poveli golom Bistrovića u 18. minutu iz slobodnog udarca.

Ipak, radost „armije“ bila je kratkog daha, pošto je Smolov samo četiri minuta kasnije poravnao rezultat, da bi Žemlatedinov na isteku sata igre  doneo preokret i postavio, ispostavilo se na kraju, konačan rezultat.