Ludnica u Seriji A: Srbi vodili glavnu reču

0

Autor: Milan Nastić

Sasuolo i Torini igrali 3:3, strelci Đuričić i Lukić

Copyright Tanjug/AP/Filippo Rubin/

Veoma zanimljiv meč viđen je između Sasuola i Torina koji je završen sa čak šest golova (3:3) u petom kolu Serije A.

A strelci za obe ekipe su bili srpski reprezentativci. Filip Đuričić je u postigao izjednačujući pogodak pri rezultatu 1:0 za goste, dok je igrač “bikova” Saša Lukić dao treći za Torino.

Ipak, Sasulo se nije predavao i u dva minuta stigli su do boda na svom terenu. Strelci su bili Čirčes u 84. i Kaputo samo minut kasnije.

Prava ludnica je viđena je na meču između Bolonje i Sasuola u 4. kolu Serije A. Naime, ekipa koju predvodi sa klupe Siniša Mihajlović izgubila je rezultatom 4:3, iako su posle prvih 45 minuta vodili sa 2:1.

Inače ovo je prvi bod za Torino u prethodnih pet kola, što je prilično iznenađenje, dok su domaćini na visokom drugom mestu sa 11 bodova, samo jedan manje od Milana koji je za sada lider u Seriji A.