Ljubimac navijača Partizana mora u izolaciju: Korona udara i na fudbal u Saudijskoj Arabiji

0

Kamerunac Leandre Tavamba bio pozitivan na testiranju

Kamerunac Leandre Tavamba moraće neko vreme da odsustvuje sa terena zbog problema sa COVID-19. Na pšoslednjem testiranju igrača Al Tavona iskusni centarfor je bio pozitivan kao i još nekoliko članova prve ekipe i stručnog štaba, pa će zato odsustvovati sa sledećeg meča koji Al Tavon igra protiv Al Itihada.

Milojeviću se u košmarima javlja Al Nasr: Al Ahli eliminisan i iz Kupa

Al Tavon je u prošlom kolu izgubio od Al Kvadasije golom Uroša Vitasa iz slobodnog udarca, dok je Al Itihad pobedio sa 2:0 na svom terenu Al Ahli srpskog stručnjaka Vladana Milojevića. U gostujućem timu od prvog minuta je igrao Ljubomir Fejsa, dok je Marko Marin presedeo meč na klupi za rezervne igrače.

Al Raed za koji nastupaju dvojica doskorašnjih igrača Partizana Nemanja Miletić i Nemanja Nikolić, poražen je sa 2:1 u gostima od Al Batina. Miletiće je odigrao 90. minuta, dok je Nikolić dobio priliku da debituje od početka drugog poluvremena.

Iz Saudijske Arabije za 24sedam: Kako Srbin sa Kosova i Metohije sarađuje sa trenerom Albancem