Krstajićevi momci istopili Metalac: Dva pogotka Đure Zeca sasekla Milanovčane (VIDEO)

25.07.2021

19:03 >> 19:04

0

TSC slavio pobedu rezultatom 4:2 na nezgodnom gostovanju

Copyright Nenad Lukić/MN press

TSC se pridružio Radničkom iz Kragujevca na čelu tabele, jer su i u drugom kolu uspeli da osvoje tri boda, pobedom u Gornjem Milanovcu nad ekipom Metalca.

Gosti iz Bačke Topole trijumfovali su rezultatom 2:4 (1:2), golovima Tomanovića u 17, Banjca u 19, Zeca u 50. i 52. minuta. Za domaće precizni su bili Cvetković u 13. i Stojić u 90. minutu.

Domaći su dobro startovali, ali su loše nastavili posle vođstva, pa su meč završili sa visokim porazom od ekipe TSC. Posebno loš period dogodio im se početkom drugog poluvremena, kada su za dva minuta dozvolili Zecu da se isto toliko puta upiše u strelce.

Tada je i stavljena tačka na ovaj meč, pa je Stojić svojim superligaškim prvencem uspeo samo da ublaži poraz.

Pri kraju utakmice igrač domaćih Nikola Grbović je sa klupe za reverve prigovorio sudiji zbog čega je dobio drugi žuti karton.